Gap Turu

  DENİZLİ ÇIKIŞLI KLASİK GAP TURU 5 GECE OTEL KONAKLAMASI

Kurumsal

Hakkımızda
Profesyonel ekibimiz ve Tecrübemizle; CN Ansa Travel olarak her zaman için en iyi, en kaliteli hizmeti, en uygun şartlarda müşterilerimize sağlamakla beraber seltörde, farklılıklar yaratarak işbirliği içinde bulunduğumuz firmalar ile uzun vadeli ve güvenli hizmet vermektir. 

CN Ansa Travel A Sınıfı seyehat acentası olup, Kültür ve Turizm Bakanlığı işletme belgesine sahiptir. Bakanlığa bağlı olarak faaliyet göstermektedir.

CN Ansa Travel; donanımlı bir hizmet alayışına sahip yöneticileri ve çalışanlarıyla, çağımızın vazgeçilmez bir enstrümanı olan inovasyon rehberliğinde sürekli gelişerek, farklı projelerle güvenli hizmet sunmaya devam etmek temel öğelerden biridir.

Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, konjoktürel değişimlere ani çözümler üretip müşterilerimize her zaman üstün hizmeti, profesyonel takım ruhu içerisinde sunmaktadır.

Turizmin getirdiği her alanda hizmet vermekteyiz:Uçak bileti, otel rezervasyonları, yurt içi ve yurt dışı kültür gezileri, vize işlemleri, tatil paketleri, hac ve umre hizmetleri, festival organizasyonları, bayi toplantıları, balayı tatilleri, Yurt içi - yurt dışı fuar gezileri ve takipleri, şirket motivasyon turları düzenlemekteyiz.

Misyonumuz
Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan turizm sektöründe "stratejik bir protföyü" paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek, büyütmek ve farklılıklarla VIP hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; öz değerlerimiz tevazu, insana saygı, sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetişimi gerçekleştirmek, inovasyon, marka, interaktif turizm, teknoloji, kültür ve değerlerimize saygı, aktif katılımcılık, karar süreçlerinde katılım ve ortak aklı teşvik eden bir yönetim yaklaşımı oluşturmak stratejik yaklaşım, bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde üstünlükler sağlayacak şekilde geleceğimizi planlamak.